Vorige besturen

Sinds de oprichting van stichting M.O.E.T. in 2006, wordt de lijst met mensen die zich hebben ingezet voor het dagelijkse besturen van de stichting steeds langer. Hieronder vindt u de besturen die de afgelopen jaren stichting M.O.E.T. hebben geleid vanuit Nederland!

In augustus 2006 heeft dit bestuur stichting M.O.E.T. opgericht:

  • Roel Hellemons (Voorzitter)
  • Fanny van der Loo (Secretaris)
  • Adriaan Moerman (Penningmeester I)
  • Tom van Schil (Penningmeester II)
  • Caroline Hooper (Intern)
  • Sophie Pabruwe (Extern)
  • Vivian Huygen (Stichting M.O.E.T.-week)

Bestuur 2007 / 2008:

  • Brice Laurent (Voorzitter)
  • Marcella van der Loos (Secretaris)
  • Emma Bruns (Penningmeester I)
  • Frank Kallenberg (Penningmeester II)
  • Charlotte de Waal (Intern)
  • Allard Warmelink (Extern)

Bestuur 2008 / 2009 / 2010:

  • Jeroen Grasveld (Voorzitter)
  • Nina Schuyfel (Secretaris)
  • Tijs Rutgers (Penningmeester)
  • Nout Stuyling de Lange (Intern)
  • Tessa Gillon (Afrika)
  • Liselot Francken (Nieuw project)

Bestuur 2010:

  • Martijn Brack (Voorzitter en penningmeester)
  • Anne-Sopie van Rijswijk (Voorzitter en secretaris)
  • Arthur Soons (Secretaris)
  • Alexander Sporre (Intern)
  • Philippine Putman Cramer (Afrika)
  • Elisa Rezaie (Nieuw project)

Bestuur 2011:

  • Daan Vreeburg (Voorzitter)
  • Kim Geesink (Secretaris)
  • Constant Kaanen (Penningmeester)
  • Maxim van Meeteren (Intern)
  • Fleur Hazewinkel (Afrika)
  • Marieke van der Noordaa (Nieuw project)

Bestuur 2012:

  • Rianne Klemann (Voorzitter)
  • Michiel Bus (Secretaris)
  • Alexander Verhoeven (Penningmeester)
  • Zoë van Dantzig (Intern)
  • Francesca Vencken (Afrika)
  • Justus Bekkering (Nieuw project)

Bestuur 2013:

  • Alexander Ruhe (Voorzitter)
  • Simone van der Steeg (Secretaris)
  • Jesper Duijvestijn (Penningmeester)
  • Thijmen Francken (Intern)
  • Estelle Roy (Afrika)
  • Fleur Gribnau (Nieuw project)

Bestuur 2014:

  • Pieter-Bas den Brave (Voorzitter)
  • Fleur Folmer (Secretaris)
  • Amber Elbers (Penningmeester)
  • Maarten Bloemendaal (Intern)
  • Lara de Koning (Afrika)
  • Max Kranendijk (Nieuw project)

Bestuur 2015:

  • Janna Dekker (Voorzitter)
  • Boris Bekkering (Secretaris)
  • Tim Hage (Penningmeester)
  • Hidde van Manen (Intern)
  • Aurelia Priester (Afrika Primus)
  • Giona Arts (Afrika Secundus)

Bestuur 2016:

  • Sophie van Gorp (Voorzitter)
  • Casper Brack (Secretaris)
  • Joël Sjouerman (Penningmeester)
  • Isabelle van der Heide (Intern)
  • Charlotte Lugard (Afrika Primus)
  • Trix van Mierlo (Afrika Secundus)

 

Meer informatie? Neem contact met ons op.